Redway Yurtdışı Eğitim
  • İletişime Geç
    0850 885 2202
  • Adresimiz
    15 Mayıs Mh GMK Blv No:147 Kat:7
  • Çalışma Saatleri
    Pzt - Cmt 9.00 - 21.00

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Farooq

Adalet Bölümü Ukrayna Hukuk Lisans Tamamlama

AnasayfaUkraynaAdalet Bölümü Ukrayna Hukuk Lisans Tamamlama
03
Eyl
Adalet Bölümü Ukrayna Hukuk Lisans Tamamlama

Adalet Bölümü Ukrayna Hukuk Lisans Tamamlama

Adalet Bölümü Ukrayna Hukuk Lisans Tamamlama için öncelikle Ön lisans diplomanızın ve Ön lisans transkriptinizin başvuru yapacağınız üniversiteye ulaştırılması gerekmektedir. Gerekli şartları taşıyan öğrencilerimiz Rusça alacakları hazırlık eğitiminin ardından 3. Sınıftan başlayabilirler. Ayrıca alınan diplomalara YÖK denklik vermekte olup ve AB tarafından tanınmaktadır.

Ukrayna’da lisansınızı tamamlarken size 2. Dil öğrenme şansı sunulmaktadır. ayrıca Rusça dili öğrenme imkânı da size sunulmaktadır. Bu sayede avantajlı duruma geçecek hem lisansınızı tamamlayacak hem de farklı bir yabancı dil öğrenme şansınız olacaktır.

Redway Yurtdışı Eğitim’ yapacağınız ön başvuru sonrasında, eğitim almak istediğiniz bölümün ücretleri, ödeme imkânları, vize işlemleri ve Ukrayna sosyal yaşam aktiviteleri, yaşam maliyetleri için yapılan bilgilendirmeyle birlikte gerekli evraklar hazırlanarak üniversite ön başvurusu yapılmaktadır. Resmi işlemler sonucunda öğrenci Ukrayna’da Rusça hazırlık eğitimine kaydı yapılarak eğitimleri başlayacaktır. 

RUSÇA HAZIRLIK PAKETİ 2750 $ - FİYATA NELER DAHİL?

Rusça Hazırlık Eğitim Kurs Ücreti – 1 yıl
Üniversite Yurt Konaklama ve Register Ücreti – 1 Yıl
Tek Yön Uçak Bileti
Ukrayna Öğrenci Vize Ücreti & Vize İşlemleri
Evrakların Rusça Tercümesi ve Noter Onayları
Tam Kapsamlı Zorunlu Sağlık Sigortası
Öğrenci Oturum İzni Ücreti ve İşlemleri
Havalimanında Türkçe Konuşan Danışmanlarımızca Karşılama
Havalimanı VIP Transferler ve Konaklama Yerleştirme
Üniversite Kayıt İşlemleri
Üniversite Kurs Merkezinin Ulaşım Bilgilerinin verilmesi
Şehir Ulaşım ve Sosyal Yaşam Rehberliğinin verilmesi
7/24 Ukrayna Odessa Ofisimizde Acil durumlarda Danışman Desteği
Kurs süresince Eğitim Danışmanlık Hizmeti
Ukrayna Odessa Şehir Oryantasyon
Kurs Bitirme Sertifikası
Ukrayna GSM Hattı
Bütçeye Uygun Konaklama Alternatiflerinin Organizasyonu

HEMEN BİLGİ AL 08508852202

ÜNİVERSİTE DEVLET YURTLARI

Odessa’ya gelen öğrencilerimiz, 2-3 kişi paylaşımlı Üniversite Yurt Konaklamalarında misafir olacaklardır. Öğrencilerimiz ortak kullanımlı mutfaklarda yeme içme içme ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Yurtlarda öğrencilerin rahatlığı için ortak kullanımlı Çamaşır makinesi, Kurutma makinesi, Yurt içerisinde kafeterya, tam donanımlı mutfak, Oturma Odası, bulunmaktadır. Üniversite yurt konaklamaları üniversitemize çok yakın bir mesafede yer almaktadır.

EŞYALI APART KONAKLAMA alternatifi

Her Şey Dahil Eğitim Fiyatlarımızın içeriğinde olan Üniversite Yurt Konaklamasında kalmak istemeyen öğrencilerimiz Özel dairede / Apart Konaklamada kalabilmektedir.  Redway danışmanları ile birlikte hareket ederek Ukrayna’da ev kiralama konusunda mevcut emlakçılara başvurabilirler. Ukrayna’da ev kiralama güvenliğiniz için sadece emlak ofisleri üzerinden yürütülmektedir. Emlak ofisleri komisyon olarak kira bedelinin yarısını talep etmektedirler. Odessa’da 1 oda Stüdyo Apart tipi evlerin aylık kiraları merkeze yakınlık ve donanımına göre 300$ – 350$ aralığında, 2 odalı evler 400$ – 550 $ arasındadır. emlak ofisi komisyonu ve kira ücreti dahil olan paketlerimizde Depozito öğrenciye aittir.


Related Posts
Mesaj Gönder
Redway Yurtdışı Eğitim