Redway Yurtdışı Eğitim
  • İletişime Geç
    0850 885 2202
  • Adresimiz
    15 Mayıs Mh GMK Blv No:147 Kat:7
  • Çalışma Saatleri
    Pzt - Cmt 9.00 - 21.00

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Farooq

Kharkiv Ukrayna da Rusça Kursu

AnasayfaKharkiv Ukrayna da Rusça Kursu

Kharkiv Ukrayna da Rusça Kursu

Kharkiv Ukrayna da Rusça Kursu ‘nu ekonomik Fiyatları ile almak isteyen öğrencilerimiz Harkov ‘da üniversite ortamında kısa dönem Rusça kursu programlarımıza katılarak 1 ay -2 AY-3 AY süreli kurslara katılarak, Rusça öğrenebilir veya mevcut olan Rusça Yabancı dilini akıcı hale getirebilmektedir. Ukrayna Harkov Rusça Kursu 

Avrupa’ da ki diğer ülkelere kıyasla Yüksek kaliteli akademik potansiyel ve çok ekonomik eğitim ve yaşam maliyetleriyle Ukrayna’da Harkov’da  Rusça eğitimi  tercih edilmektedir. Ukrayna Harkov Rusça Kursu Ukrayna’da hem eğitim, hem konaklama, hem de sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabilecekleri seviyede olup Türkiye’den bile ekonomiktir. Yaz ayı için hazırlanan Study & Travel Odessa Programına katılarak sıra dışı bir yaz macerası da yaşayabilirsiniz. 

Bilgi Almak İstiyorum
Hemen Başvur

Rusça Kursunu Kendin Planla

Konaklamalı ve Konaklamasız 4 Hafta – 8 Hafta – 12 Hafta SEÇENEKLİ

Kış aylarında seçecek olduğunuz kurs programlarımız 4 Hafta-8 Hafta – 12 Hafta opsiyonlu olarak konaklamalı ya da konaklamasız olarak tercihlerinize sunulurken, 2019 yaz ayına özel 4 haftalık Rusça Kursu Yaz Okulu olarak da sıra dışı bir programa katılabilirsiniz. Hafta içi her gün günde 4’er saat olarak katılabileceğiniz kurslarımızda Kurs saatleri tam olarak seviyenize göre kursun ilk günü belirlenecektir. Rusça Kursumuz Rusçaya yeni başlayanlar için tasarlanmıştır.Dili öğrenmeye yeni başlayacaklar için herhangi bir seviye ön şartı yoktur. Derslerin başlama tarihleri grup yeter sayısına ve öğrenci ülkeye giriş durumlarına göre değişiklik gösterebilir.

UKRAYNA HARKOV / KHARKIV2019-2020 KIŞ DÖNEMİ RUSÇA KURSU FİYATLARI

NEREDE EĞİTİM ALACAĞIM?

Ukrayna Harkov Rusça Kursu programlarımız Ukrayna/Harkov şehir merkezindedir. Harkov Rusça Kurslarımız “ÜNİVERSİTE” bünyesinde düzenlenmektedir. Eğitimler, ana dili Rusça olan Dil uzmanları tarafından verilmektedir. Ukrayna Harkov şehrinde eğitim görecek öğrencilerin gelmeden önce eğitim alacakları okul ve yaşayacakları yer hakkında bilgi almalarını önemle tavsiye ederiz.

DİLEDİĞİN KONAKLAMAYI SEÇ !!!

Ukrayna’nın genelinde olan bir konaklama çeşidi olan Aile yanı Konaklamalarda, aileler evlerindeki bir odayı kısa süreli olarak öğrencilerimize kiralamaktadır. Oldukça Ekonomiktir. Wc ,banyo, mutfak ve yaşam alanları Ortak kullanım alanı olan bu konaklamalarda her odanın kendine ait anahtarı vardır.
Harkov’da Oda Kiralama yaparak konaklama yapmak isteyen öğrencilerimiz ekonomik olduğu için bu konaklama şekline oldukça ilgi göstermektedir. Eğitim yerine 15 Dk mesafede olan bu konaklamalar oldukça popüler. Wc ,banyo, mutfak ve yaşam alanları Ortak kullanım alanı olan bu konaklamalarda her odanın kendine ait anahtarı vardır.
Özel dairede kalmak isteyen öğrenciler Redway danışmanları ile birlikte hareket ederek mevcut emlakçılara başvurabilirler. Odesa’da 1 oda Stüdyo Apart tipi evlerin aylık kiraları merkeze yakınlık ve donanımına göre 300$ – 350$ aralığında, 2 odalı evler 350$ – 400 $ arasındadır. Depozito, emlak ofisi komisyonu ve kira ücreti öğrenciye aittir.

NEDEN KHARKİV'İ SEÇTİK?

Ukrayna Harkov Rusça Kursu düşünenler için kısaca ; Kharkiv Harkov Ukrayna’nın güneyinde Karadeniz kıyısına kurulmuş ülkenin en büyük liman kentidir. Kharkiv’de Halkın %99’u Rusça konuşmaktadır. Ukrayna’nın Öğrenci ve Sanayi merkezi de olarak tanımlanan Kharkiv, Öğrenci nüfusun yoğun olduğu bir şehirdir.  60’tan fazla bilim enstitüsü, 30’dan fazla yüksek öğrenim kurumu, 6 müze, 7 tiyatro ve 80 kütüphaneyi içinde barındırır. Kharkiv, Aralık 1917’de Sovyet birliklerinin Ukrayna’da işgal ettikleri ilk şehirdir ve Ocak 1935’e kadar Ukrayna Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti’ne başkentlik yapmıştır. Kharkiv İstanbul’dan uçakla 2 Saat 25 dakikadır.

Ukrayna'da Rusça Kursu

Ukrayna’da Rusça Kursu programlarımız ve ülkeye ziyaretiniz ile ilgili tüm sorularınız için Uzman danışmanlarımız sizinle görüşmenizi ister misiniz? Detaylı bilgi almak için formu doldurun ya da 08508852202 ayarlamak iletişim.

Kurslarımız Ukrayna/Odesa şehir merkezindedir. Eğitimler, ana dili Rusça olan Dil uzmanları tarafından verilmektedir. Ukrayna Odessa şehrinde eğitim görecek öğrencilerin gelmeden önce eğitim alacakları okul ve yaşayacakları yer hakkında bilgi almalarını önemle tavsiye ederiz.
Seçmiş olduğunuz grup eğitim derslerinizin üzerine ekstra olarak birebir konuşma derslerini de esnek saatli olarak satın alabilirsiniz. Tek kişilik özel derslerin eğitim ücreti 10 $ ( Amerikan Doları) karşılığında alınabilir. Özel dersler yabancı dili etkin bir şekilde konuşmanız için sizi teşvik edecek, özel sorunlarınızı ve zayıflıklarınızı ele alma imkânı verecektir.
Mesaj Gönder
Redway Yurtdışı Eğitim