Redway Yurtdışı Eğitim
 • İletişime Geç
  0850 885 2202
 • Adresimiz
  15 Mayıs Mh GMK Blv No:147 Kat:7
 • Çalışma Saatleri
  Pzt - Cmt 9.00 - 21.00

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Farooq
 • Eraka Kariyer Akademisi

  Eraka Kariyer Akademisi, kurulduğu yıldan bu yana yürütmekte olduğu amaca özel eğitim programlarıyla, ulusal ve uluslararası piyasalarda faaliyet gösteren iş dünyasına eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekte, dünya ile entegrasyonda en etkili araçlardan biri olan Yabancı Dil, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri, Finans ve Muhasebe, Dış Ticaret & E Ticaret, Pazarlama ve Satış, Genel Yönetim, İnsan Kaynakları, Kişisel Gelişim, Grafik ve Web Tasarım, Kalite Yönetim ve İş Çözümleri eğitimlerinde farklılıklar yaratarak çalışanların gelişimi ile kurumların verimliliğini arttırmalarına destek vermektedir.

 • Redway Yurtdışı Eğitim

  Eraka kuruluşu olan Redway Yurtdışı Eğitim , yurtiçinde verdiği Avrupa Dil Portfolyosu Onaylı yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra yurtdışında da dil eğitimi ve üniversite eğitimi ile  kariyer imkanı sunan yabancı dil merkezi ve yurtdışı eğitim markamızdır. Yurtdışında dil eğitimi ve üniversite eğitimi hizmeti vererek başta Ukrayna ve Rusya olmak üzere; İngiltere, Amerika, Malta, Kanada ve daha başka bir çok ülkedeki eğitim kurumlarının ve işverenlerin de Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

 • More and Easy

  Yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici marka olan More and Easy, 2008 yılında İstanbul’da genç girişimciler tarafından kurulmuştur. Amerika, Kanada ve tüm Avrupa ülkelerinde Yurtdışı Eğitim konularında bireylere ve kurumlara ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Yetkilendirilmiş VFS Global Acentesi ve Birleşik Krallık'ın uluslararası eğitim ve kültürel fırsatlardan sorumlu en büyük organizasyonu olan British Council üyesidir. Malta hükümeti tarafından Güvenilir Acente ödülü alan birkaç uluslararası firmadan biridir.

 • Edu One More Yurtdışı Eğitim

  Edu One More Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Merkezi Antalya'da bulunan firmamız , eğitimlerine yurt dışında devam edecek olan bireylere 2010 yılından itibaren yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir. Ukrayna,Malta,Kanada,İngiltere'deki bir çok Üniversitenin ve dil okullarının Türkiye’de kayıt ofisi olarak Antalya, Denizli ve İstanbul’da faaliyetlerini yürütmektedir.

 • Kodline

  Genç ve girişimci bir ekip ile Türkiye’de ilk defa butik medya ajans oluşturup kurumsal olarak 100’ün üstünde firmaya yönetim danışmanlığı ile birlikte kurumsal kimlik çalışmaları, Bilişim Yazılımları, Web ve Dijital Tasarım, Sosyal Medya Danışmanlığı, 3D Tasarım Animasyon reklam filmleri ve Medya Planlama çalışmaları yapan kurumsal bir medya ajansıdır.

Mesaj Gönder
Redway Yurtdışı Eğitim