Redway Yurtdışı Eğitim
 • İletişime Geç
  0850 885 2202
 • Adresimiz
  15 Mayıs Mh GMK Blv No:147 Kat:7
 • Çalışma Saatleri
  Pzt - Cmt 9.00 - 21.00

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Farooq

UKRAYNA ÜNİVERSİTE OKUL FİYATLARI

AnasayfaRedway Yurtdışı EğitimUKRAYNA ÜNİVERSİTE OKUL FİYATLARI

Ukrayna Üniversite Okul Fiyatları

Ukrayna Üniversite Okul Fiyatları,  Ukrayna üniversiteleri ve Ukrayna Üniversite Fiyatları ile ilgili Ukrayna Üniversite bölümleri ücretleri ve kayıt danışmanlığı için temsilciliklerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ülkenin hemen hemen her şehrinde onlarca üniversite bulunmaktadır. Buradaki eğitim kurumlarının durumuna, dünya çapında kabul ve denkliğine göre Ukrayna Üniversite Okul Fiyatları değişmektedir. Ekonomik fiyatlar ile Ukrayna’da üniversite okumak, yüksek lisans ve doktora yapmak. Bunun sebebine gelecek olursak, hem üniversite yıllık fiyatlarının ucuz olması, hem eğitim kalitesi hem de ülkenin öğrenci hayatının renkli ve ucuz olmasından kaynaklanıyor.

Ukrayna Üniversite Okul Fiyatları, ilk hazırlık eğitimleri için yıllık ortalama 1500 – 2500 USD  arasındadır. Hazırlık sonrası Ukrayna Üniversite Okul Fiyatları için Bölüm ücretleri üniversitelere göre  değişmekle birlikte 1500 – 4000 USD arasında değişebilmektedir. Birçok  üniversitede yurtların yıllık ücretleri ortalama 500 – 1000 USD arasında değişmektedir.

 • İngilizce ekonomi ve mühendislik bölümleri için yıllık 2200-3500 USD aralığındadır. 
 • İngilizce tıp,eczacılık, diş hekimliği bölümleri için yıllık 3800-4500 USD aralığındadır.
 • Rusça ekonomi ve mühendislik bölümleri  için yıllık1400-2500 USD aralığındadır. 
 • Rusça tıp,eczacılık, diş hekimliği bölümleri için yıllık3000-3800 USD aralığındadır. 

Rusça ve ingilizce hazırlık ücretleri

TEMSİLCİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ UKRAYNA ÜNİVERSİTELERİNİN LİSANS VE YÜKSEK LİSANS EĞİTİM FİYATLARINI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Ülkenin hemen hemen her şehrinde onlarca üniversite bulunmaktadır. Buradaki eğitim kurumlarının durumuna, dünya çapında kabul ve denkliğine göre Ukrayna Üniversite Rusça Hazırlık Paket Fiyatı ve Ücretleri değişmektedir. Ekonomik fiyatlar ile Ukrayna’da üniversite okumak, yüksek lisans ve doktora yapabilirsiniz.Ukrayna da okumak istediğiniz bölümleri İngilizce olarak da okuyabilirsiniz. Ukrayna Üniversite İngilizce Hazırlık Paket Fiyatı ve Ücretleri bölümünden fiyatlara göz atabilirsiniz.   Yine aynı şekilde okuyacağınız dil olarak Bunun sebebine gelecek olursak, hem üniversite yıllık fiyatlarının ucuz olması, hem eğitim kalitesi hem de ülkenin öğrenci hayatının renkli ve ucuz olmasından kaynaklanıyor.

Şehir Şehir Ukrayna Üniversiteleri Fiyatları

TEMSİLCİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ UKRAYNA ÜNİVERSİTELERİNİN LİSANS VE YÜKSEK LİSANS EĞİTİM FİYATLARINI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Odessa Ukrayna nın güneyinde Karadeniz kıyısına kurulmuş ülkenin en büyük liman kentidir. Ukrayna’nın Ticaret merkezi de olarak tanımlanan Odessa, Çarlık Rusya döneminde kurulmuş ve günümüzde de hala önemini korumaktadır.
Ukrayna’nın kuzeydoğusunda yer alan Kharkiv şehri, Kharkiv Oblastı’nın en önemli şehri ve ülkenin başkent Kiev’den sonraki en büyük ikinci şehridir. 1.430.885 nüfusa sahip kent Ukrayna’nın kültür, bilim, eğitim, endüstri ve taşımacılık merkezlerinden biridir.
Ukrayna’nın başkenti olan Kiev ayrıca Ukrayna’daki en büyük şehirdir. Kiev’in nüfusu 2.785.976’dır. Şehir ticaret ve tarım bakımından merkez konumundadır. Bu yüzden çok kısa sürede zenginleşmiştir. Kiev, Bolşevik devrimi sırası Petersburg ve Moskova’dan sonra ülkede önemli üçüncü şehir haline gelmiştir.
Ukrayna’nın Polonya sınırında yer alan Lviv 2016 yılında dünyanın en yüksek büyüme oranına sahip olan turizm şehridir. Lviv’de gezilecek yerler, birbirinden ilginç konsepte sahip Lviv restoranları ve kafeleri ve Lviv gece hayatı bu büyümede çok önemli role sahip.
Ukrayna’da Poltava kenti, aynı adı taşıyan yönetim biriminin merkezidir. Vorskla Irmağı’nın sağ kıyısında, Harkov’un 137 km batı-güneybatısında yer alır. Büyük bir endüstri ve kültür merkezidir. Kara Toprak (çernezyom) bölgesinde yer aldığından tarım etkinlikleri de yoğundur.

Mesaj Gönder
Redway Yurtdışı Eğitim