Redway Yurtdışı Eğitim
  • İletişime Geç
    0850 885 2202
  • Adresimiz
    15 Mayıs Mh GMK Blv No:147 Kat:7
  • Çalışma Saatleri
    Pzt - Cmt 9.00 - 21.00

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Farooq

Ücretsiz Online Ukraynaca Kursu

AnasayfaUkraynaÜcretsiz Online Ukraynaca Kursu
24
Nis
Ücretsiz Online Ukraynaca Kursu

Ücretsiz Online Ukraynaca Kursu

Ukrayna hükümeti Ukraynaca öğrenmek isteyenler için ücretsiz «SpeakUkrainian» online dil öğrenme platformu hazırladı.Ücretsiz Online Ukraynaca Kursu ,Ukraynaca dilini öğrenmek isteyenler için büyük bir fırsat.

Ukrayna hükûmeti Ukraynaca öğrenmek isteyenler için ücretsiz «SpeakUkrainian» online dil öğrenme platformu hazırladı.Ukrayna Enformasyon Politika Bakanlığı girişimiyle hazırlanan SpeakUkrainian  platformu hem Ukraynaca seviyesini arttırmak isteyen Ukrayna vatandaşları, hem de yabancılar için tasarlandı. Platformda yardımcı dil olarak İngilizce kullanılıyor.

Ukrayna Enformasyon Politika Bakanlığı sekreteri Artem Bidnenko, projenin ana hedeflerinin Ukraynalıların Ukraynacaya olan tutumlarının değiştirilmesi ve Ukrayna dilinin popülerleştirilmesi olduğunu ifade etti.Ukraynaca öğrenmek isteyen kişi web siteye kayıt olduktan sonra kullanmaya başlayabiliyor.

Ücretsiz Online Ukraynaca Kursu

Dil kursu ünlü psikodilbilimci Vitaliy Zubkov’un yenilikçi tekniğine dayanarak hazırlandı. Zubkov, A1, A2, B1, B2 olmak üzere dört seviye olarak hazırlanan kurun genel ve günlük kullanılan dil becerilerinin geliştirilmesi için etkili araç olduğunu belirtti.«SpeakUkrainian» online dil öğrenme platformuna şu linkten ulaşılabilirsiniz: https://speakukraine.net/

Kaynak: QHA – Kırım Haber Ajansı

Son Yıllarda popülaritesini arttıran Ukrayna’da dünya sıralamasına giren pek çok üniversite bulunmaktadır. Ukrayna’nın, V. N. Karazin Kharkiv Ulusal Üniversitesi, Taras Şevçenko Kiev Ulusal Üniversitesi, İgor Sikorskiy Kiev Politeknik Üniversitesi, Harkov Politeknik Üniversitesi, Lviv Politeknik Ulusal Üniversitesi ve Sumi Devlet Üniversitesi dünyanın en iyi üniversitelerinin arasında yer almaktadır.

Ücretsiz Online Ukraynaca Kursu - Sistem Nasıl Çalışıyor?

Bu platform Ukraynaca dilini geliştirmek isteyen herkese yöneliktir. Ukrayna vatandaşlarının yanı sıra yabancıların da kullanabileceği bu sistemde yardımcı dil olarak İngilizce kullanılmaktadır. 

Ukrayna’daki en iyi dil bilimcileri sizin için en sık kullanılan 25 konu ve Ukraynacayı hızlı bir şekilde öğrenebilmeniz için yaklaşık 100 ilginç ders hazırladı. Dil bilgisi ve gramer kurallarını sıkıcı açıklamalarıyla değil, ilginç diyaloglarla ve alıştırmalarla öğreten bu platforma Redway Yurtdışı Eğitim olarak göz atmanızı öneriyoruz. Daha iyi bir sonuç elde etmek için her gün 15-30 dakika arasında bir zaman ayırabilirsiniz. şimdiden iyi dersler 🙂  ——-> https://speakukraine.net/

Ukrayna’da bulunan ve temsilciliğini yaptığımız diğer üniversitelere buradan göz atabilirsiniz. Ukrayna üniversiteleri ve Ukrayna Üniversite Fiyatları ile ilgili Ukrayna Üniversite bölümleri ücretleri ve kayıt danışmanlığı temsilciliklerimizle iletişime geçebilirsiniz. ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI 0850 885 22 02


Related Posts
Mesaj Gönder
Redway Yurtdışı Eğitim