Redway Yurtdışı Eğitim
  • İletişime Geç
    0850 885 2202
  • Adresimiz
    15 Mayıs Mh GMK Blv No:147 Kat:7
  • Çalışma Saatleri
    Pzt - Cmt 9.00 - 21.00

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Farooq

Ukrayna Mimarlık ve Mühendislik Üniversiteleri

AnasayfaUkrayna Mimarlık ve Mühendislik Üniversiteleri

Ukrayna Mimarlık ve Mühendislik Üniversiteleri

Ukrayna Mimarlık ve Mühendislik Üniversiteleri eğitimi bakımından da oldukça kaliteli bir eğitim sunuyor. Ukraynada bulunan üniversitelerde ve fakültelerinde Mimarlık Mühendislik eğitimi almak adına pek çok alternatifiniz var. Türkiye’de bulunan fakültelerin puanlarının yüksek ve özel okulların pahalı olmasından dolayı mühendislik için Ukrayna iyi bir seçim. Redway Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasının temsilciliğini yaptığı Ukrayna üniversitelerinde eğitim alabilir kariyerinize yurt dışında başlayabilirsiniz.  Ukrayna Mimarlık ve Mühendislik Üniversiteleri için daha fazla detay için lütfen bizimle iletişime geçin. 

UKRAYNA MİMARLIK VE POLİTEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Ukrayna Mimarlık ve Mühendislik Üniversiteleri Aynı zamanda Ukrayna’da üniversitelerin Avrupa standartlarında ve yüksek eğitim kalitesi ile verildiğini düşünürsek ülke bir adım öne çıkıyor. Ukrayna’da Çeşitli Mühendislik fakültelerinin yıllık ücretleri ise 1800 dolar ile 2500 dolar arasında değişmektedir. Aynı zamanda Ukrayna’daki Mimarlık ve Politeknik Üniversite fakülteleri denkliği de Türkiye tarafından tanınmaktadır.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN HEMEN BİZE ULAŞIN

Ukraynada Üniversite Eğitimi. Ukrayna Üniversite Eğitimi , Ukrayna üniversiteleri ve Ukrayna Üniversite Fiyatları ile ilgili Ukrayna Üniversite bölümleri ücretleri ve kayıt danışmanlığı temsilciliklerimizle iletişime geçebilirsiniz. ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI 0850 885 22 02

Ukrayna Mimarlık ve Mühendislik Üniversiteleri

Odessa Ogasa Mimarlık Ve İnşaat Üniversitesi, 1930’da kurulan Akademisi, Ukrayna eğitim sisteminin en üst düzey akreditasyonunun yüksek öğrenim kurumudur.
1816 yılında kurulan ve Lviv şehrinin en büyük yükseköğretim kurumu durumundaki Lviv Politeknik Üniversitesi’nde, 2000 akademisyen görev yapmaktadır. 35 binin üzerinde öğrencinin eğitim görmektedir.
QS World University Rankings® 2018-2019 Dünya sıralamasına göre Ukrayna’da, Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında 501. Sırada yerini almıştır .Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi “Igor Sykorsky Kyiv Politeknik Enstitüsü” – NTUU “KPI” 1898 yılında kurulmuştur.
Ulusal Teknik Üniversitesi “Kharkov Politeknik Enstitüsü” (NTU “KhPI”) Doğu Ukrayna’nın en büyük eğitim kurumu ve Harkiv’in en büyük üniversitesidir.QS World University Rankings® 2018-2019 Dünya sıralamasına göre Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında 701. Sırada yerini almıştır
Ukrayna’da en eski mühendislik eğitimi veren kurumlarından birisi olan Odessa Politeknik Üniversitesi resmi olarak 1918 yılında kurulmuş ve eğitim vermeye başlamıştır. Mühendislerin ve bilimsel personelin yetişmesini sağlayan Güney Ukrayna’nın en büyük akademik merkezidir.
Kiev Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği Üniversitesi, 1930 yılında kurulan köklü bir üniversitedir. Eğitim çalışmaları altı ana fakülte, yabancı vatandaşlar için hazırlık bölümü, Yüksek Lisans Eğitimi tarafından yürütülmektedir.
Harkov Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği Üniversitesi, Ukraynada Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği Eğitimi almak isteyenler için onlarca uzmanlaşmış alanda Lisans ve Yüksek Lisans programları sunuyor. Harkov Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği Üniversitesi,
Ukrayna’da bulunan ve temsilciliğini yaptığımız diğer üniversitelere buradan göz atabilirsiniz. Ukrayna üniversiteleri ve Ukrayna Üniversite Fiyatları ile ilgili Ukrayna Üniversite bölümleri ücretleri ve kayıt danışmanlığı temsilciliklerimizle iletişime geçebilirsiniz. ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI 0850 885 22 02

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Mesaj Gönder
Redway Yurtdışı Eğitim