Redway Yurtdışı Eğitim
  • İletişime Geç
    0850 885 2202
  • Adresimiz
    15 Mayıs Mh GMK Blv No:147 Kat:7
  • Çalışma Saatleri
    Pzt - Cmt 9.00 - 21.00

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Farooq

Ukraynada Rusça Kursu Eğitimi

AnasayfaUkraynada Rusça Kursu Eğitimi

UKRAYNADA RUSÇA KURSU

Ukraynada Rusça Kursu almak isteyen öğrencilerimiz Uzun dönem ya da kısa dönem  programlarımıza katılarak Rusça öğrenebilir. Ukraynada Rusça Kursu Odessa Kharkiv Kiev Lviv Harkov şehirlerinde Ekonomik Rusça dil kursları ile yeni bir dil öğrenmeye başlayabilir ya da mevcut olan Rusça’nızı akıcı hale getirebilirsiniz. YAz ve Kış aylarında kısa dönem Rusça Kurslarına katılabilir ya da uzun dönem Rusça hazırlık eğitimi programlarına katılarak sonrasında üniversite eğitimi alabilirsiniz.  

Amaca Yönelik Uzun ve Kısa Dönem Ukraynada Rusça Kursu

4 hafta, 8 hafta,  12 hafta süreli kısa dönem Rusça kursu, 16 hafta, 24 Hafta ve 36 Hafta gibi sürelerde de Rusça kursu seçeneklerimize kayıt olabilirsiniz. Avrupa’ da ki diğer ülkelere kıyasla Yüksek kaliteli akademik potansiyel, çok ekonomik eğitim ve yaşam maliyetleriyle Ukrayna’da Üniversite eğitimi  tercih edilmektedir. 

Ukrayna’da hem eğitim, hem konaklama, hem de sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabilecekleri seviyede olup Türkiye’den bile ekonomiktir.

Ukraynada Rusça Kursu

HEMEN BAŞVURU YAP
Ücretsiz Danışmanlık

Ukrayna Odessa Rusça Kursu Üniversite bünyesinde dil eğitimi almak isteyenler için kaliteli ve çok ekonomik fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor. Fiyatlara göz atmak için tıklayınız.
Ukrayna Kharkov Rusça Kursu Üniversite bünyesinde dil eğitimi almak isteyenler için kaliteli ve çok ekonomik fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor. Fiyatlara göz atmak için tıklayınız.
Ukrayna Odessa,Kharkiv,Kiev,Lviv ‘de Üniversiteler uzun dönem dil eğitimi almak isteyenler için kaliteli ve çok ekonomik fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor. Fiyatlara göz atmak için tıklayınız.
Mesaj Gönder
Redway Yurtdışı Eğitim