Redway Yurtdışı Eğitim
  • İletişime Geç
    0850 885 2202
  • Adresimiz
    15 Mayıs Mh GMK Blv No:147 Kat:7
  • Çalışma Saatleri
    Pzt - Cmt 9.00 - 21.00

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Farooq

Ukraynada Rusça Kursu Eğitimi

AnasayfaUkraynada Rusça Kursu Eğitimi

Ukraynada Rusça Kursu Eğitimi

Ukraynada Rusça Kursu Eğitimi programlarımıza Başvuru yaparak Rusça öğrenebilirsiniz. Ukrayna Rusça Kursu Fiyatları 2020 /2021 güncellenmiştir. Kampanya ve paketlerimize göz atabilirsiniz. Ukraynada Rusça Kursu ‘nu Odessa Kharkiv Kiev Lviv Harkov şehirlerinde kayıt olabilirsiniz. Ekonomik ve hesaplı olan Ukrayna’daki Rusça dil eğitimi programlarımız ile yeni bir dil öğrenmeye başlayabilir ya da  mevcut olan Rusça ‘nızı akıcı hale getirebilirsiniz. Yaz ve Kış aylarında kısa dönem Rusça Kurslarına katılabilir ya da uzun dönem Rusça hazırlık eğitimi programlarına katıldıktan sonra da Ukrayna’da üniversite eğitimi ‘ne devam edebilirsiniz. 

Odessa Rusça Dil Kursu ve Harkov Kharkiv Rusça Dil Kursu Programları ‘na oldukça hesaplı ve ekonomik bir şekilde kayıt olmak için Rusça Kursu 2020/2021 kış  ve yaz okulu fiyatlarını kaçırmayın. 

2021/2022 Dönemi  Ukraynada Rusça Kursu Fiyatları

4 hafta, 8 hafta, 12 hafta süreli kısa dönem Rusça kursu dışında tercihe göre 16 hafta, 24 Hafta ve 36 Hafta gibi sürelerde de kayıt olabilirsiniz. Avrupa ‘nın diğer ülkelerine göre yüksek kaliteli akademik bir eğitim programı sunan Ukrayna , Öğrencilerine Avrupa yaşam tarzı ile birlikte kültür turizmini de sunuyor. 

Ukrayna’da hem eğitim, hem konaklama, hem de sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabilecekleri seviyede olup Türkiye’den bile ekonomiktir. Malta, Kanada, Rusya, İngiltere’deki dil eğitimlerine göre Ukrayna size oldukça ekonomik gelecektir. Redway Yurtdışı Eğitim olarak diğer ülkelerden de bilgi sahibi olmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.  Ukrayna’daki sosyal yaşam, ev kiraları, Eğitim, Üniversite ve diğer bilgilere buradan göz atabilirsiniz. 

Ukraynada Rusça Dil Eğitimi Seçenekleri

HEMEN BAŞVURU YAP
Ücretsiz Danışmanlık

Ukrayna Odessa Rusça Kursu Üniversite bünyesinde dil eğitimi almak isteyenler için kaliteli ve çok ekonomik fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor. Fiyatlara göz atmak için tıklayınız.
Ukrayna Kharkov Rusça Kursu Üniversite bünyesinde dil eğitimi almak isteyenler için kaliteli ve çok ekonomik fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor. Fiyatlara göz atmak için tıklayınız.
Ukrayna Odessa,Kharkiv,Kiev,Lviv ‘de Üniversiteler uzun dönem dil eğitimi almak isteyenler için kaliteli ve çok ekonomik fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor. Fiyatlara göz atmak için tıklayınız.
Mesaj Gönder
Redway Yurtdışı Eğitim