Redway Yurtdışı Eğitim
 • İletişime Geç
  0850 885 2202
 • Adresimiz
  15 Mayıs Mh GMK Blv No:147 Kat:7
 • Çalışma Saatleri
  Pzt - Cmt 9.00 - 21.00

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Farooq

UKRAYNADA RUSÇA KURSU

AnasayfaUKRAYNADA RUSÇA KURSU

UKRAYNA’DA RUSÇA KURSU

Ukraynada Rusça Kursu almak isteyen öğrencilerimiz Uzun dönem ya da kısa dönem  programlarımıza katılarak Rusça öğrenebilir. Ukraynada Rusça Kursu mevcut olan Rusça Yabancı dilini akıcı hale getirebilmektedir. Ukrayna’da ODESSA, KİEV, LVİV, POLTOVA ve KHARKOV şehirlerinde üniversite bünyesinde açılan Rusça dil kursu ve hazırlık programlarına seçebilirsiniz.

Amaca Yönelik Uzun ve Kısa Dönem Ukraynada Rusça Kursu

4 hafta, 8 hafta,  12 hafta süreli kısa dönem Rusça kursu, 16 hafta, 24 Hafta ve 36 Hafta gibi sürelerde de Rusça kursu seçeneklerimize kayıt olabilirsiniz. Avrupa’ da ki diğer ülkelere kıyasla Yüksek kaliteli akademik potansiyel, çok ekonomik eğitim ve yaşam maliyetleriyle Ukrayna’da Üniversite eğitimi  tercih edilmektedir. 

Ukrayna’da hem eğitim, hem konaklama, hem de sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabilecekleri seviyede olup Türkiye’den bile ekonomiktir.

Ukraynada Rusça Kursu

 • Rusça Hazırlık Eğitimi: 1 Yıl
 • Kısa Süreli Kurslar ( 4 Hafta -8 Hafta -10 Hafta-12 Hafta-16 Hafta)
 • Yoğunlaştırılmış Hazırlık Eğitimi (6 Ay)
 • Özel Gruplar | VIP Rusça Eğitimi
 • Amaca Yönelik Özel Rusça Eğitimi
Ukrayna Odessa Üniversiteleri Rusça öğrenmek isteyenler ve üniversite eğitimi almak isteyenler için kaliteli ve çok ekonomik fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor.
Ukrayna Kharkov Üniversiteleri Rusça öğrenmek isteyenler ve üniversite eğitimi almak isteyenler için kaliteli ve çok ekonomik fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor.
Ukrayna Kiev Üniversiteleri Rusça öğrenmek isteyenler ve üniversite eğitimi almak isteyenler için kaliteli ve çok ekonomik fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor.
Ukrayna Lviv Üniversiteleri Rusça öğrenmek isteyenler ve üniversite eğitimi almak isteyenler için kaliteli ve çok ekonomik fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor.
Ukrayna Poltava Üniversiteleri Rusça öğrenmek isteyenler ve üniversite eğitimi almak isteyenler için kaliteli ve çok ekonomik fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor.
Redway Yurtdışı Eğitim
Mesaj Gönder