Redway Yurtdışı Eğitim
  • İletişime Geç
    0850 885 2202
  • Adresimiz
    15 Mayıs Mh GMK Blv No:147 Kat:7
  • Çalışma Saatleri
    Pzt - Cmt 9.00 - 21.00

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Farooq

Malta’da İngilizce Kursu ve Dil Okulları

AnasayfaÜlkelerMalta’da İngilizce Kursu ve Dil Okulları

Malta'da İngilizce Kursu ve Dil Okulları

Malta’da İngilizce Kursu ve Dil Okulları ile ilgili araştırma yapanlar için Malta’da İngilizce dil eğitimi almak ile ilgili geniş bilgiye sahip olacağınız Yurtdışı eğitim danışmanlığı sürecinde, Malta dil eğitimi için uygun Okullar, Malta’da yaşam ve Dil Okulları Malta yurtdışı eğitim fiyatları ile ilgili güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.

Malta’da İngilizce Kursu ve Dil Okulları öğrencileri için Malta’da yaşam diğer Avrupa ülkelerine göre çok daha ekonomik olacaktır. Öğrenci Yurtlarında, Öğrenci Apartlarında ya da Stüdyo Dairelerde konaklayan Malta Dil Okulu öğrencileri kullanabilecekleri bir mutfağa sahip olacaklardır. Bu mutfaklarda Malta Dil Okulu öğrencilerinin kullanabileceği hemen hemen her şey mevcuttur. Büyük marketlerden alışveriş gerçekleştirip, mutfağı da kullanarak yaşam giderleri çok düşürülebilir.

Redway Yurtdışı Eğitim olarak Malta’da İngilizce Kursu ve Dil Okulları öğrencilerine haftalık ortalama 80-100 Euro cep harçlığı öneriyoruz. Bu miktar öğrencilerimizin yaşamak istediği hayat standartlarına göre değişebilir. 

Malta’da İngilizce Eğitimi, Malta’da Üniversite Eğitimi, Malta Dil Okulu Fiyatları ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı için temsilciliklerimizle iletişime geçebilirsiniz.
ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI 0850 885 22 02

Aşağıdaki listede Malta’da bulunan ve Türkiye temsilciliğini yaptığımız okullar ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

MALTA DİL OKULLARI LİSTESİ

EC Malta’da yeteneklerinizi sizin için en uygun seviyede olacaksınız. İster yeni başlayanlar veya İleri düzey öğrenci olun, hızlı bir şekilde gelişecek ve konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda güven kazanacaksınız.
Malta’nın en büyük ve en saygın dil okullarından biri olan ESE Malta Dil Okulu – EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH, 1996 yılında kurulmuştur. ESE Malta Dil Okulu FELTOM üyesidir ve EAQUALS onaylıdır.
AM Language Malta Dil Okulu Malta da ingilizce kursu almak isteyenler için önemli bir dil okuludur. Malta’da kurulmuş olan ilk dil okullarından birisidir. 1987 yılında FELTOM üyeliğinde kurulmuştur.
EASY School of Languages, Malta Dil Okulu araştıranlar için iyi bir seçenektir. Easy Malta Dil Okulu Valetta’da kurulan ilk dil okullarından bir tanesidir. Ekonomik olarak öne çıkmaktadır
Link School of English Malta Dil Okulu, 1992 yılında Swieqi şehrinde kurulmuştur. İngilizce eğitimi için öğrenciler tarafından tercih edilen ekonomik fiyatları olan bir okuldur.
ACE English Malta dil okulu, Bay Street Complex ‘de yani St. Julians’ın kalbinde yer almaktadır. Bu sebeple Malta dil okulları öğrencilerine ulaşım kolaylığı da sağlamaktadır.
Clubclass Malta Dil Okulu Swieqi bölgesindedir. Malta da İngilizce eğitimi düşünenler Swieqi şehrini tercih edebilirler.Malta en popüler bölge olan st. Julians’a yaklaşık 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.
Sprachcaffe İngilizce Dil Okulu, 1983 yılından itibaren Malta dahil 7 ülkede yurtdışı dil kursları sunan, bağımsız bir dil okulları organizasyonudur.Sprachcaffe Malta Dil Okulu’nda 49 adet sınıf bulunmaktadır.
NSTS Malta Dil Okulu, 1963 yılında kurulmuştur. Malta’da açılan ilk İngilizce Dil Okulu olmasının yanı sıra, eğitime başladığı ilk günden bu yana sunduğu başarılı kurs programları sayesinde saygın bir üne kavuşmuş
Linguatime Malta Dil Okulu 1998 yılında Sliema’da kurulmuştur. Linguatime Malta Dil Okulu IALC ve FELTOM üyesi olan Malta Dil Okullarından bir tanesidir. Her yıl yaklaşık olarak 50 farklı ülkeden öğrenciyi misafir etmektedir.
Inlingua Malta Dil Okulu İngilizce eğitim kalitesi ile ünlü bir dil okuludur. Bu nedenle tüm öğretmenlerini özenle seçer. Çalışan tüm öğretmenler uluslararası tanınan diplomalara sahiptirler.
BELS Malta Dil Okulu büyük bir aile tarafından işletilen butik bir İngilizce dil okuludur. FELTOM üyesi Malta dil okullarından bir tanesidir. Malta ve Gozo da 2 farklı eğitim merkez binası bulunmaktadır.
IELS Malta Dil Okulu (LAL Malta Dil Okulu), Malta da İngilizce kursu almak isteyenler bir çok ingilizce programlarını bünyesinde bulunduruyor. Bulunduğu lokasyon dil okulu öğrencilerinin en çok tercih ettiği şehirlerinden bir tanesi olan Sliema’dır.
ELA English Language Academy Malta Dil Okulu 1988 yılında Sliema’da kurulmuştur. FELTOM üyesi malta dil okullarından bir tanesidir. ELA Malta Dil Okulu’nda profesyonel ve deneyimli İngilizce öğretmenleri çalışmaktadır.
Cavendish Malta Dil Okulu, Malta’nın başkenkti olan Valleta’da konumlanmıştır. Malta dil okulu Cavendish, 1900’lü yıllarda inşa edilen tarihi bir binada yer almaktadır.
Malta’da İngilizce Eğitimi, Malta’da Üniversite Eğitimi, Malta Dil Okulu Fiyatları ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı için temsilciliklerimizle iletişime geçebilirsiniz. ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI 0850 885 22 02
Mesaj Gönder
Redway Yurtdışı Eğitim